BREAKING NEWS

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë Shqipërisë, anija cisternë dhe shoqëruesi i saj misterioz po i drejtohen...

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë
x
BREAKING NEWS

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja mori përpara tre kalimtarët, vdes në spital njëri prej tyre (EMRI)

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet masa e dhënë

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na tha se u zhduk”/ Zbulohet për herë të parë shteti ku ndodhet personi që lajmëroi xhaxhanë e Ervis Martinaj për zhdukjen e të shumëkërkuarit të drejtësisë

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na
x
BREAKING NEWS

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e menjëhershëm

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e kërcyer në bodrumet e politikës shqiptare

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e
x
BREAKING NEWS

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e Berishës nga politika, në shtator Kuvendi do shkaktojë “tërmet” për “non gratat” dhe spiunët

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali Berishën, nëse nuk do jetë më deputet ndaj tij do të filloj procesi penal, në shtator do kemi ngjarje të reja

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali
x

Gossip

Nuk është më sekret/ Zbulohet kush do të jetë moderatori i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova” (EMRI)

Nuk është më sekret/ Zbulohet kush do të jetë

“Big Brother VIP Kosova” do të startojë edicionin e tij të parë këtë vjeshtë.

Gjatë kësaj kohe interesimi se cilët do të jenë banorët, prezantuesi apo opionionistët ka qenë tepër i madh.

Mirëpo, duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe më në fund është zbuluar zyrtarisht se prezantuesi do të jetë, Alaudin Hamiti.

Ky i fundit është bërë i njohur për publikun përmes emisionit “NIN”, ku ka ftuar gjithmonë emrat më në zë të shtypit rozë, nga Dafina Zeqiri, Kidda deri te Ledri Vula.

Nuk është më sekret/ Zbulohet kush do të jetë

Nuk është më sekret/ Zbulohet kush do të jetë

Nuk është më sekret/ Zbulohet kush do të jetë

Më të lexuarat