BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

“Nuk është ndonjë artiste”, Monikës nuk i del inati me Semin, befason me atë që thotë për të: Unë këpus kokën po të ketë ajo...

“Nuk është ndonjë artiste”, Monikës nuk i del

Pas lojës që Monika bëri me Fifin, marrëdhënia mes aktores në raport me Semin dhe Donaldin vazhdon të jetë mjaft e tensionuar.

Së fundmi, Monika gjatë bisedës me Fifin ka thënë se “Semi nuk është artiste” dhe sipas saj në repertorin e saj nuk ka më shumë se 5 këngë.

“Semi nuk është ndonjë figurë! Më fal, sa këngë ka kënduar Semi?! Sa këngë ka Semi si këngëtare? Po të ketë Semi 5 këngë sa kam un gishtërinjtë e dorës, prek kokën unë”, është shprehur Monika.

Videoja e shkëputur nga jetesa e banorëve dhe e publikuar nga faqja zyrtare e “BBV” në Instagram ka marrë qindra komente ku vihet re ai i një ndjekësi, i cili sjell në vëmendje 5 këngë të Semit, si kundërpërgjigje ndaj asaj që tha Monika.

“Semi Jaupaj- Jetike

Semi Jaupaj- Vetem

Semi Jaupaj- Vec Lotet

Semi Jaupaj- Afer meje

Semi Jaupaj- Energji Pozitive”, shkruan ndjekësi.

Nga ana tjetër, Fifi nuk ka reaguar dhe nuk ka dhënë ndonjë deklaratë, thjesht ka dëgjuar atë që po i thoshte Monika.

Kujtojmë se këngëtarja dhe akotrja nisën para pak ditësh një lojë, gjatë së cilës ato inskenuan debate të ashpra mes tyre, në mënyrë për të provokuar banorët e tjerë.

“Lufta” filloi vrullshëm mes tyre teksa ato aktruan sikur ishin në konflikt mes njëra-tjetrën.

Kjo lojë zgjati më shumë se 24 orë, por pati pasoja tek banorët e tjerë.

Një ndër më të lënduarat që u prek nga “sherri i sajuar” i dy banoreve ka qenë Semi, e cila ka përjetuar një krizë ankthi gjatë një debati me Fifin, e cila mbante gjatë gjithë kohës një shkop druri.

Kjo gjë e ka prekur Semin, e cila nuk është ndjerë mirë as gjatë spektaklit të mbrëmshëm në “BBV” dhe kur është hapur ky diskutim ka “shpërthyer” në lot.

Si pjesë e lojës, edhe Monika është kritikuar nga banorët dhe nga publiku

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)