BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Gossip

Nuk është një duet! Albani dhe Miriami japin lajmin e mrekullueshëm në mes të koncertit në Prishtinë, salla nuk përmbahet (VIDEO)

Nuk është një duet! Albani dhe Miriami japin lajmin e

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani po bëhen prindër për herë të dytë dhe lajmin e gëzueshëm artistët zgjodhën ta japin publikisht gjatë koncertit të Alban Skënderajt në Prishtinë, sapo përfunduan së kënduari këngën dedikuar vajzës së tyre të parë, Amelisë.

“Kurse këtë këngë, dua t’ia dedikoj dikujt tjetër”, tha Albani dhe teksa iu afrua Miriamit duke prekur barkun e saj, salla vërshoi në brohorima, siç dëgjohet në videon e publikuar nga “n’Zoom”
 
Muajin e kaluar, Albani dhe Miriami celebruan dashurinë 12-vjeçare me një martesë private në një ishull ekzotik të pabanuar.Ata kanë bashkë një vajzë, Ameli, e cila erdhi në jetë në 28 nëntor të 2015-ës.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Albani do bëhet baba për herë të dytë--

A post shared by Emisioni n'ZOOM (@nzoom_) on

Më të lexuarat