BREAKING NEWS

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/ Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria e Tiranës vihet menjëherë në lëvizje, zbardhet SMS-ja e rëndë

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/
x

Gossip

Nuk është shfaqur në ekran prej kohësh, Amarda Toska tregon nëse do të rikthehet: Në mendjen time...

Nuk është shfaqur në ekran prej kohësh, Amarda Toska tregon

Një ndër pyetjet për Amarda Toskën në "Dua të të bëj të lumtur" ishte nëse do ta shikojmë më në televizion. Ajo tha se nuk ka hequr dorë nga ekrani, por momentalisht është e fokusuar te projektet e saj.

"Në mendjen time nuk e kam mbyllur. Nuk them kam hequr dorë, por kam krijuar një rrugëtim me disa gjëra të mia dhe të them të drejtën nuk kam një shtysë aq të madhe sa të marr pjesë. Ose ndoshta dhe s'ka qenë projekti i duhur", tha Ami.

Më të lexuarat