Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk fshihen më, Çiljeta dhe Albani e kalojnë natën bashkë (FOTO)

Postuar: 12/09/2019 - 14:40

Prej 3 vitesh, Çiljeta dhe Albani po jetojnë një histori dashurie që nuk ka mbetur larg vëmendjes së publikut. Çifti janë fotografuar shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit megjithatë në fillim nuk pranonin ta konfirmonin që ishin bashkë.

Tani Albani e Çiljeta e kanë kaluar atë fazë dhe dalin hapur në publik si çift i dashuruar.

Madje Albani nuk i kursen komentet në fotot e videot e Çiljetës.

Mbrëmjen e djeshme çifti kishin dalë për një xhiro me makinë dhe të dy postuan të njëjtat foto, në të njëjtën rrugë, mbështetur në një BMW të zezë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2019 - 20:13

Ish-deputetja Albina Deda dhe vajza e saj Ada kanë qenë të ftuara pasditen e sotme në emisionin 'Rudina'.

Postuar: 19/09/2019 - 18:31

Në vitin 2013, projekti muzikor i titulluar "Të ka lali shpirt", arriti të shndërrohej

Postuar: 19/09/2019 - 15:42

Koncerti “Tingujt e Çarshisë”, i mbajtur për 3 ditë me rradhë në kryeqytetin e Maqedo

Postuar: 19/09/2019 - 15:30

Kujt i ndodh të takojë mbretëreshën Elizabeth duhet ta dijë mirë këtë rregull.

Postuar: 19/09/2019 - 09:59

Të flasësh për problemet e shëndetit mendor, tashmë nuk konsiderohet më dhe aq tabu!

Postuar: 19/09/2019 - 09:31

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Aurela Gaçe ka nisur në Amfiteatrin e Tiranës koncertin për të cili

Postuar: 18/09/2019 - 21:15

Këngëtarja Baby G ka disa kohë që nuk është aktive në estradën shqiptare.Së fundmi në rrjetin e s