BREAKING NEWS

Mega-operacioni i bujshëm i Policisë së Shtetit ku ranë në pranga nga biznesmenë, avokatë dhe personazhe me lidhje politike, zbardhen emrat e të arrestuarve (LISTA)

Mega-operacioni i bujshëm i Policisë së Shtetit ku ranë
x

Gossip

Nuk fshihen më, Çiljeta dhe Albani e kalojnë natën bashkë (FOTO)

Nuk fshihen më, Çiljeta dhe Albani e kalojnë natën

Prej 3 vitesh, Çiljeta dhe Albani po jetojnë një histori dashurie që nuk ka mbetur larg vëmendjes së publikut. Çifti janë fotografuar shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit megjithatë në fillim nuk pranonin ta konfirmonin që ishin bashkë.

Tani Albani e Çiljeta e kanë kaluar atë fazë dhe dalin hapur në publik si çift i dashuruar.

Madje Albani nuk i kursen komentet në fotot e videot e Çiljetës.

Mbrëmjen e djeshme çifti kishin dalë për një xhiro me makinë dhe të dy postuan të njëjtat foto, në të njëjtën rrugë, mbështetur në një BMW të zezë.