BREAKING NEWS

Kryeministri Rama e nis ditën në mënyrën më të bukur, nxjerr foton nga ky vend i rrallë i Shqipërisë

Kryeministri Rama e nis ditën në mënyrën më të
x

Gossip

Nuk fshihen më/ Donaldi i bën dhuratën që ëndërron çdo femër, Bora Zemani s’përmbahet dhe i shpreh publikisht dashurinë (VIDEO)

Nuk fshihen më/ Donaldi i bën dhuratën që ëndërron

Bora Zemani dhe Donald Veshaj duket se tashmë nuk po e mbajnë më të fshehtë lidhjen e tyre dhe nuk i kursejnë komentet ndaj njërit-tjetrit në rrjetet sociale.

Së fundmi, Donaldi e ka surprizuar Borën me një dhuratë tepër speciale, që çdo vajzë do ta donte.

Siç dihet, ai e ka pasion pikturën, pasi ka përfunduar edhe studimet për të. Edhe nuk ka nguruar të pikturojë portretin e partneres, Borës.

Donaldi ka publikuar një video ku tregon gjithë procesin e punës. “Për ty Bora”, ka shkruar aktori krahas videos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???? (@donaldveshaj)

Ndërsa moderatorja ka reaguar menjëherë e emocionuar dhe duke i shprehur dashurinë publikisht. “Të duaaaa”, ka shkruar ajo.

Nuk fshihen më/ Donaldi i bën dhuratën që ëndërron

Më të lexuarat