Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk fshihen më/ Vajza e Majlinda Bregut dhe personazhi i njohur kalojnë së bashku natën në vendin përrallor (FOTO)

Postuar: 19/04/2019 - 09:44

Prej javësh në media është aluduar se Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda janë në një lidhje. Dyshja ndonëse nuk ka reaguar lidhur me këto lajme janë kapur shpesh herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ata gjithashtu kanë qenë shumë herë në udhëtime së bashku dhe fotot nga i njëjti vend kanë nxjerr zbuluar dy personazhet e njohur. Pak kohë më parë madje u tha se Majlinda Bregu e aprovonte lidhjen mes tyre.

Siç duket çifti tashmë ka vendosur që të mos fshihet më. Teksa më përpara kujdeseshin për postimet e tyre, tashmë Kejda dhe Eriku nuk ngurrojnë që të publikojnë foto nga i njëjti vend. Ditën e djeshme ata kanë qenë të pranishëm në një vend bregdetar dhe në postimet e publikuara shihen në të njëjtin ambient teksa po shijojnë pamjen, duke përforcuar kështu aludimet që janë bashkë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 27/05/2019 - 07:40

Një ngjarje e papritur ka ndodhur së fundmi në Festivalin Kanës ku çifti i njohur i showbizit, Brooklyn Beckham dhe e dashura e tij 22-vjeçare Hana Cross kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve me sherrin e tyre.

Postuar: 27/05/2019 - 07:40

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë zyrtarisht burrë e grua!

Postuar: 27/05/2019 - 07:31

Moderatori i njohur Turjan Hysko i cili çdo të dielë moderon emisionin “Familja” në &

Postuar: 26/05/2019 - 21:31

Gaz Paja do martohet së shpejti, ndërkohë bashkëshortja e tij e ardhshme sapo e bëri festën e beq

Postuar: 26/05/2019 - 18:16

Këngëtari i njohur shqiptar Gena ka qenë i ftuar pasditen e sotme në 'E diell'.

Postuar: 26/05/2019 - 18:02

Në media qarkullojnë fjalë se këngëtari i njohur Butrint Imeri është në një marrëdhënie me modera

Postuar: 26/05/2019 - 15:56

Reperi i njohur Stresi po qëndron në qeli prej 7 muajsh për shkak të problemeve ligjore.