BREAKING NEWS

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/ Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/
x

Gossip

Nuk gjejnë qetësi Harry dhe Meghan, aty ku nuk arrijnë paparacët, shkojnë dronët

Nuk gjejnë qetësi Harry dhe Meghan, aty ku nuk arrijnë

Atje ku nuk shkojnë dot paparacët, arrijnë dronët. Thyerja e privatësisë së Harry dhe Meghan, tashmë të shpërngulur në Los Angeles, bëhet nga ajri.

“Daily Beast” shkruan se dukët e Sussex denoncuan në polici pesë episode vetëm gjatë majit.

Meghan e Harry janë të shqetësuar për sigurinë e tyre dhe të djalit të tyre Archie, sepse dronët kanë arritur të afrohen deri në 6 metra.

Dhe mbi të gjitha, ata nuk janë të sigurt nëse bëhet fjalë vetëm për paparacët. Në të kaluarën Meghan ka marrë kërcënime me jetë me sfond racist.