BREAKING NEWS

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me urdhër të NATO për “puçin” në Rinas, ka spiunuar kundër SHBA, u shërben forcave jo mike

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me
x

Gossip

“Nuk guxonim as ta shikonim në sy babain”, aktorja shumë e dashur për shqiptarët rrëfen momentet e vështira të fëmijërisë së saj

“Nuk guxonim as ta shikonim në sy babain”, aktorja shumë e

Aktorja e njohur turke, Demet Ozdemir, të cilën në fundjavë e shohim në TV Klan me serialin “Shtëpia ime, fati im” në rolin e Zejnepit, ka treguar në një intervistë se fëmijëria e saj nuk ka qenë dhe aq e bukur. Demet është rritur në Izmit me prindërit, motrën dhe vëllain e saj. Aktorja ka treguar se ka përjetuar dhunë në familje dhe se babai i saj ishte aq i rreptë sa të gjithë e kishin frikë.

"Fëmijërinë time e kam kaluar në qytetin e vogël Izmit. Jetonim me mamanë, babain, motrën dhe vëllain në një shtëpi me oborr. Me pak fjalë ishim si një familje fshati. Babain e kemi patur shumë të rreptë. Motra ime e kishte shumë frikë. Mbaj mend që ulnim kokën kur ai ishte përpara nesh. Më pas vëllai ynë u shpërngul në Gjermani ndërsa unë erdha në Stamboll me motrën dhe mamanë time. Ishte një kohë e vështirë”,-ka rrëfyer aktorja.