BREAKING NEWS

 Presidenti Meta thyen protokollin: Si hyra në politikë, pasi askush nuk pranonte të më kandidonte!

 Presidenti Meta thyen protokollin: Si hyra në politikë, pasi
x

Gossip

“Nuk harroj kurrë, do të kthej në nivelin 0! Kujdes!”, kë po kërcënon me hakmarrje Rozana Radi? (Foto)

“Nuk harroj kurrë, do të kthej në nivelin 0!

Këngëtarja Rozana Radi me anë të një postimi në Instastory ka shpërthyer ndaj një njeriu të pabesë, që dikur e ka ndihmuar. Ajo betohet se do të hakmerret ndaj kësaj pabesie, dhe se nuk harron kurrë.

“I urrej njerëzit e pabesë! Jam e mirë e botës. I bëhem krah dhe dikujt që e njoh sot për gjithë jetën. Por nëse futesh tek unë me pabesi, nuk do të le KURRË po KURRË pa të kthyer në nivelin zero. Unë nuk harroj kurrë! Kujdes!”- shkruan Rozana Radi.

Postimi i Rozana Radit.

“Unë hakmerrem! Çeshtje natyre apo jo?!”- vijon më tej këngëtarja.

“Nuk harroj kurrë, do të kthej në nivelin 0!