BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

Nuk i kishte ndodhur kurrë më parë! Aida Shtino bën deklaratën e fortë pasi u përball me të papriturën: Për 30 ditë kam qenë pa zë! Dikush më...

Nuk i kishte ndodhur kurrë më parë! Aida Shtino bën

Moderatorja Aida Shtino ka zbuluar arsyen se pse prej disa ditësh nuk ka qenë aktive në rrjetin social Facebook. Shtino tregon se e kanë bllokuar pas disa fotove që ajo ka publikuar. “Gjithsesi per ata qe me kane raportuar, ju them se mundet te me mbyllnin zerin tim ne kete rrjet social, por nuk mundet te bllokojne mendimin e lire kursesi !”, shkruan Shtino.

Postimi i Shtinos në Facebook

Te nderuar miq per 30 dite rrjesht kam qene e bllokuar nga fb e raportuar prej dikujt me arsyen , se kisha publikuar foto qe ishin violente per politikat e fb...30 dite kam qene pa ze ne kete rrjet social, por sigurisht qe kam menduar e analizuar cdo situate te shkrimeve te mia ne fb, qe diten qe e kam hapur dhe ne asnje rast nuk kam gjetur asnje foto, apo shkrim violent nga personi im...

Gjithsesi per ata qe me kane raportuar, ju them se mundet te me mbyllnin zerin tim ne kete rrjet social, por nuk mundet te bllokojne mendimin e lire kursesi !

Kenaqesi qe jam serish prane jush edhe ketu ne kete rrjet social sic eshte fb.

Do te vazhdoj te shkruaj e publikoj me po te njejtin ritem, sepse per mua asgje nuk ka ndryshuar, perkundrazi do te vazhdoj me me shume energji qe te them mendimin dhe opinionin tim, per cdo gje qe une perceptoj nga situatat dhe rrethanat qe po kalojme.

Uroj dhe lutem qe te jeni te gjithe mire !