BREAKING NEWS

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet nënkryetari që do të ketë kompetencat e kryetarit, ja kush emërohet

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet
x

Gossip

“Nuk i respektoj rregullat e COVID-19”, këngëtarja e njohur shqiptare del me deklaratën e papritur: Edhe sikur të vdes nesër...

“Nuk i respektoj rregullat e COVID-19”, këngëtarja e

Ministria e Shëndetësisë po bën thirrje çdo ditë për të respektuar masat për parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Mirëpo ka personazhe që janë të bindur se nuk dëshirojnë t’i respektojnë këto rregulla pavarësisht rrezikut që iu kanoset.

Këngëtarja Julka Gramo ka deklaruar se nuk ka asnjë problem, edhe nëse vdes, sepse e ka shijuar jetën.

Përballë Bieta Sulos, ajo ka thënë se nuk ka ndërmend t’i bindet rregullave të distancimit social apo edhe masave strikte.

“Nuk i respektoj rregullat e COVID-19”, këngëtarja e

Julka ka theksuar se nuk ka arsye që ajo të distancohet nga shoqëria, edhe pse në jetën e saj është shfaqur një person me të cilin ajo është impenjuar nga ana emocionale.

Më tej, ajo ka shtuar se e dashuron shumë familjen, por dhe nëna e saj e cila ka qenë një grua shumë e përkushtuar, i thotë shpesh që dil dhe shijo jetën.

“Edhe sikur të vdes nesër, e kam jetuar jetën duke i bërë të gjitha”, u shpreh këngëtarja.

“Nuk i respektoj rregullat e COVID-19”, këngëtarja e