BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

Nuk iu kujtua detaji i rëndësishëm, partnerja ia pret shkurt Olsi Bylykut: Mos hajde sonte në shtëpi!

Nuk iu kujtua detaji i rëndësishëm, partnerja ia pret shkurt

Aktori Olsi Bylyku ka dhënë një intervistë për moderatorin Ermal Peçi. Partnerja e tij, Egli kishte përgatitur për të një listë me pyetje, të cilat Peçi ia lexoi aktorit në emision.

Një ndër pyetjet ishte "Cila këngë është identifikuese e dashurisë tonë?", të cilës Olsi nuk i ktheu një përgjigje, pasi nuk po i kujtohej.

"Po se the këtë, mos të vijë sot në shtëpi, kështu më ka shkruar Egli këtu", i tha moderatori. Si përfundim, kënga ishte "Justin Timberlake-Mirrors", por ai nuk e gjeti dot.

"Është e vërtetë, por unë nuk isha duke menduar atë, po mendoja kë shok kam që mund të fle sonte", u shpreh Olsi duke qeshur.