BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

“Nuk jam divorcuar nga gruaja”/ Plas keq sherri mes Linditës dhe Oltit, konkurrentja “Përputhen +40” merr vendimin e prerë: Asnjë nuk është gomë rezervë!

“Nuk jam divorcuar nga gruaja”/ Plas keq sherri mes Linditës

Konkurrenti i “Përputhen +40”, Olti i ka treguar shpeshherë se ka akoma ndjenja për ish-bashkëshorten, mirëpo deklarata e tij e fundit i ka lënë pafjalë vajzat në studio.

Ish-bashkëshortja është ende gruaja e tij, sepse Olti nuk është divorcuar ende.

“Nuk jam divorcuar me letra akoma. Jemi në proces e sipër. Në Itali proceset e ndarjes janë shumë të gjata”, tha ai.

Lindita, e cila ka dalë në disa takime me Oltin, u acarua duke u shprehur se nuk është goma rezervë e askujt.

“Asnjë nuk është gomë rezervë. Vajzë e dashur, unë këtë plagë, o me ty o me një tjetër do mundohem ta mbyll”, u përgjigj Olti.

“Unë tërhiqem nga Olti. Besoj se çdo vajzë do tërhiqej në këtë pozicion. Ai vazhdon thekson se ka ndjenja për bashkëshorten dhe nëse ajo do t’i thotë “Po, kthehu”, ai ikën. Mua më le ai”, deklaroi Lindita.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)