Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Gossip

“Nuk jam në fazën time më të mirë”, Renato Mekolli paralajmëron fillimin e projektit të tij të rëndësishëm në 'Top Channel'

“Nuk jam në fazën time më të mirë”, Renato

Përmes një postimi në rrjetet sociale shefi më i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli ka lajmëruar se shumë shpejt pritet të nisë në ‘Top Channel’ programi ‘Hell’s Kitchen’.

Në videon e publikuar Renato na ka treguar dhe ambientin ku do të zhvillohet gara mes konkurrentëve që do të bëhen pjesë e formatit këtë vit.

“Hell’s Kitchen Albania 3. Vjen së shpejti. Çdo gjë ndryshon. Këtë sezon nuk jam në fazën time më të mirë, uroj mos të acarohem shumë se nuk më mbajnë nervat dhe shumë”, ka shkruar Renato krah postimit të tij në rrjetet sociale.

Me siguri ky sezon i ri do të sjellë të tjera të papritura në kuzhinën e famshme e cila ka ngjallur gjithmonë mjaft debate dhe përplasje për të triumfuar në fund më i miri.

Më të lexuarat