BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x
BREAKING NEWS

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet për emrin e Presidentit të ri të vendit dhe i dërgon mesazhin e fortë socialistëve: PS i iku marrëveshjes, ne i qëndrojmë!

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet
x
BREAKING NEWS

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po përgatit Sali Berisha për të nxjerrë ‘jashtë loje’ Alibeajn dhe mbështetësit e tij, ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po
x
BREAKING NEWS

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë, Klodiana Lala zbulon lidhjen e tij me të ekzekutuarin Can Kariqin, mikun e ngushtë të Ervis Martinajt (EMRI+FOTO)

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë,
x
BREAKING NEWS

A do ketë kallëzime në SPAK për disa kryebashkiakë? Manja paralajmëron 'tërmet' në nivele të larta: Do t’i bëjmë publike sapo të kemi…

A do ketë kallëzime në SPAK për disa kryebashkiakë?
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Shpërthen keq Klodiana Lala: Të paktën të bënin sikur...

Çfarë ndodhi? Shpërthen keq Klodiana Lala: Të paktën
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e qeverisë, ministrja Evis Kushi komunikon vendimin e rëndësishëm për maturantët

Mbledhja e qeverisë, ministrja Evis Kushi komunikon vendimin e
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja amerikane del me mesazhin e rëndësishëm për Ballkanin: NATO e shqetësuar për...

Ambasadorja amerikane del me mesazhin e rëndësishëm për
x

Gossip

"Nuk janë shoqe, Bora nuk e ka pronë Donaldin", revoltohet mikesha e Beatrixës

"Nuk janë shoqe, Bora nuk e ka pronë Donaldin", revoltohet

Marrëdhënia mes Beatrixës dhe Donaldit ka qenë shumë e komentuar ditët e fundit e jo më kot pasi dyshja çdo moment shfaqen duke u puthur e përqafuar e madje nuk kanë munguar as prekjet.

Kjo ka nxitur dhe shumë komentues t'i kthehen kundër Donaldit për faktin se ai deri dje i shprehte dashurinë Borës e për këtë shkak disa e kanë quajtur edhe "lojë" këtë afrimitet të të dyve.

Një pyetje mbi raportin e Beatrixës me Donaldin është bërë sot edhe në Instagramin e këngëtares, e cila siç duket ia ka lënë në menaxhim jo familjes, por miqve.

"Donaldi është i Borës", shkruan një ndjekës ndërsa menaxherja e Instagramit të Beatrixës ia kthen: "Ku tërhiqen këto certifikatat e pronësisë për njerëzit?"

"Këtej bën si shoqe Borës, këtej i merr të dashurin, pafytyrësi", shkruan një tjetër ndjekës, i cili merr këtë përgjigje: "Nuk bën si shoqe, nuk është shoqe".

Më të lexuarat