BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

”Nuk je për këtë punë”/ Modelja e njohur shqiptare përballet me të papriturën në emisionin e Bieta Sulos: Më zbuloi sekretin!

”Nuk je për këtë punë”/ Modelja e njohur

Modelja shqiptare Cindy Marina pak ditë më parë ajo ndihmoi të realizohej ndërhyrja për Noemin, vajzën 3 vjeçare që nuk mund të ecte.

Pas dëgjimit të rastit në fjalë, Cindy mblodhi plot 15 mijë euro përmes një platforme online duke plotësuar shumën e nevojshme për kryrjen e operacionit.

Gjatë bisedës në “Ftesë në 5” një videomesazh nga e ëma surprizoi Sindin, e cila nuk e priste aspak që mamaja t’i zbulonte një sekret që shumë pak e dinin.

“Cindy gjithnjë ka qenë kompetitore me vëllezërit e vet, por një sekret i vogël është që Cindy nuk di të këndojë. Që e vogël ajo këndonte nëpër shtëpi por ne i thoshim “Cindy ti mund të bësh çdo gjë, por s’ke zë për të kënduar”. Ajo jo vetëm që s’na dëgjonte, por këndonte dhe më zë më të lartë”, tregoi ndër të tjera e ëma.