BREAKING NEWS

Bllokimi i mbetjeve të rrezikshme në Vlorë dhe arrestimi i shumë personave, zbardhen rezultatet e analizave laboratori, çfarë rezulton?

Bllokimi i mbetjeve të rrezikshme në Vlorë dhe arrestimi i
x

Gossip

‘Nuk jua them ku jam…’ Sokol Balla poston foton e rrallë të klasës së parë mes shumë shokësh