BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Gossip

Nuk ka më dyshime/ Arbana Osmani konfirmon lajmin e madh

Nuk ka më dyshime/ Arbana Osmani konfirmon lajmin e madh

Kurioziteti se kush do ta prezantojë ‘ Big Brother Vip’ ka qenë i madh ditët e fundit në vendin tonë, i cili prittë të startojë së shpejti.

Pak ditë më parë u përfol se Arbana ka qenë në studiot e televizionit, ku ka biseduar me vajzat e familjes Hoxha dhe është vendosur që përfundimisht ajo do të jetë drejtuesja e spektaklit.

Këtë lajm e ka konfirmuar dhe vetë Arbana, ndonëse në një mënyrë të tërthortë. Mbrëmjen e djeshme ishte finalja e emisionit “Dua të të bëj të lumtur” dhe gjatë një fjalimi falenderuar për stafin, moderatorja u shpreh: “Unë i vlerësoj të gjitha fjalët tuaj dhe mezi po pres të punojmë bashkë në atë që ju e dini që unë s’mund ta them”, u shpreh Arbana duke nënkuptuar se bëhet fjalë për nisjen e një rrugëtimi të ri."

Gjithashtu, pas përfundimit të programit, ajo ka publikuar në Instagram një foto krahas së cilës ka shkruar: “Atëherë, çfarë është e rradhës?”

Të gjithë ndjekësit i kanë thënë të njëjtën gjë “BIG BROTHER VIP”.

“A mund ta besoni se kam mijëra mesazhe me të njëjtën përgjigje? Po si nuk thotë njeri bëj ca pushime”, ka shkruar Arbana.

Nuk ka më dyshime/ Arbana Osmani konfirmon lajmin e madh

Nuk ka më dyshime/ Arbana Osmani konfirmon lajmin e madh

Më të lexuarat