BREAKING NEWS

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin: Cilat janë 9 bandat që po trafikojnë shqiptarët, reklamojnë shërbimet e tyre edhe në TikTok

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin:
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x

Gossip

Nuk ka më dyshime/ Pasi konfirmoi përfundimin e marrëdhënies 6-vjeçare, ish banori i 'Big Brother Vip' zyrtarizon lidhjen me moderatoren e njohur shqiptare. Ja ku 'arratiset' çifti me pushime (FOTO)

Nuk ka më dyshime/ Pasi konfirmoi përfundimin e marrëdhënies

Ish-konkurrenti i “Big Brother VIP” Kledi Hysaj prej disa javësh përflitet për një lidhje me këngëtaren e njohur Evi Reçi.

E kur asnjëri prej protagonistëve nuk ka folur lidhur me këto raportime, Evi ka udhëtuar së fundmi drejt Austrisë. Një udhëtim që nuk na kishte bërë përshtypje po të mos ishte për faktin se Kledi jeton aty. Këngëtarja ka ndarë një foto me ndjekësit e saj në Instagram një foto ku shihet në natyrë teksa nuk ka ngurruar të vendosë vendndodhjen: Austri.

Ndërkohë, Kledi ka postuar një foto nga shtëpia e tij ku fokuson disa fruta e po ashtu ka vendosur vendndodhjen “Dornbirn” që ndodhet në Austri. Ata nuk janë shfaqur bashkë por me siguri nuk është një rastësi udhëtimi i Evit drejt shtetit austriak. Pak kohë më parë të ndodheshin në Firence në të njëjtin vend dhe në të njëjtën kohë e më parë në Vlorë.

Nuk ka më dyshime/ Pasi konfirmoi përfundimin e marrëdhënies

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Pak javë më parë Evi ishte e ftuar në “Netët e klipit shqiptar ku ka rrëmbyer edhe një çmim, atë të “Klipit më të mirë qytetar”. Dhe ia dorëzoi çmimin pikërisht Kledi. Modeli jo vetëm që ka qenë në Ulqin me të por është ngjitur edhe në skenë për t’i dhënë kupën. Ai po ashtu e ka mbështetur të dashurën e përfolur edhe në rrjetet sociale ku ka publikuar video të sajat.

Pak muaj më parë Kledi konfirmoi përfundimin e marrëdhënies 6-vjeçare me modelen austriake, Khaoula Selmi. Modeli tregoi se u ftohën gjërat nga ana e tij dhe pasi e konsultoi me ish-partneren vendosën të ndaheshin. Ai u shpreh se ndoshta nuk ishte momenti i duhur për tu ndarë, por “kështu e ndjeu”.

Pak ditë më parë modeli realizoi një intervistë virtuale me ndjekësit e tij në Instagram ku mes të tjerash diksuh e pyeti “Je vetëm apo i lidhur?”. Klediu përgjigj përmes një videoje ku shfaqej i ulur në një karrige. Gjatë videos modeli kthehet duke parë në të majtën dhe të djathtën e tij, ndërsa thotë thjesht “atëherë…”. Me këtë veprim ai nënkupton se është vetëm (të paktën në momentin kur ka xhiruar videon.)

Epo tani që Evi ka shkuar në Austri Kledi nuk do jetë vetëm.