BREAKING NEWS

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj për Bashkinë e Tiranës, ma ka kërkuar baza

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj
x
BREAKING NEWS

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e naftës dhe benzinës

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek Avdylajt?”/ Zhdukja e Ervis Martinajt, RENEA zbarkon në këtë qytet

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek
x
BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x

Gossip

Nuk ka më dyshime, Luana Vjollca largohet përfundimisht nga “Top Channel”/ Dalin detajet që vërtetojnë gjithçka

Nuk ka më dyshime, Luana Vjollca largohet përfundimisht nga “Top

`Tiranë- Ishte mjaft e suksesshme, veçan?risht te emisioni “Shiko Kush Luan”, i cili transmetohej në ekranin e “Top Channel”.

Tashmë sipas Kryefjala.com faqja e “Shiko Kush Luan” në Instagram, e cila kishte mbi 100 mijë ndjekës nuk ekziston më.

Faqes i është fshirë emri i mëparshëm “Shiko Kush Luan” dhe ka marrë emrin e “Dancing with the Stars”. Prigrami pritet të nisë së shpejti në “Top Channel”, që do të sjellë si modetatore Bora Zemanin, dhe do të ketë si producente Sara Hoxhën.

Të nisësh programin me 100 mijë ndjekës nuk duket aspak keq. Në këtë mënyrë konfirmohet dhe largimi i Luanës nga “Top Channel” ose të paktën nga emisioni i saj i famshëm.