BREAKING NEWS

Të shtëna me armë zjarri në Krujë, dyshohet për viktima

Të shtëna me armë zjarri në Krujë, dyshohet për
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Gossip

S’ka më dyshime, shfaqen bashkë në eventin e rëndësishëm! “Rastësia është mbreti i botës”/ Moderatorja e njohur shqiptare flet për herë të parë për lidhjen me ish banorin e njohur të ‘Big Brother Vip’

S’ka më dyshime, shfaqen bashkë në eventin e

Evi Reçi dhe Kledi Hysa prej disa javësh kanë qenë shumë të komentuar pasi janë përfolur për një romancë së bashku. Madje Evi e ftuar në “Netët e klipit shqiptar kur rrëmbeu çmimin e “Klipit më të mirë qytetar”, personi që ia dorëzoi ishte pikërisht Kledi.

Së fundmi Evi është pyetur në emisionin "Ora Verore", nëse është në një lidhje me Kledin. Këngëtarja me përgjigjen e saj ka lënë të nënkuptohet se mbase mes tyre ka me të vërtetë diçka.

“Më pëlqyen se thoshin është rastësia, por është e vërtetë. Epo rastësia është mbreti i botës. Kaq kam për të thënë", tha Evi.

Më të lexuarat