BREAKING NEWS

Shkëlzen Berisha drejt burgut, ortaku i Diverolit zbardh detaje nga pazaret që bënë me djalin e ish-kryeministrit për trafikun e armëve në Gërdec, ja si u manipulua stema kineze në fishekët dhe kush merrej me paketimin municionit

Shkëlzen Berisha drejt burgut, ortaku i Diverolit zbardh detaje nga pazaret
x
BREAKING NEWS

21 janari, SPAK shpall moskompetencë për kallëzimet, zbardhet lëvizja e minutave të fundit

21 janari, SPAK shpall moskompetencë për kallëzimet, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x

Gossip

“Nuk kam ardhur për tu marrë me kalamaj çerdheje”/ Debate të forta në spektaklin e BB VIP2, shpërthen Arbër Hajdari dhe Zhaklina: Mos i hani kërcënimet

“Nuk kam ardhur për tu marrë me kalamaj çerdheje”/

Debate të shumta kanë shoqëruar mbrëmjen e sotme spektaklin që mban të gozhduar pas ekranit të gjithë shqiptarët, Big Brother VIP.

Teksa është komentuar mikpritja e banorëve të rinj, analisti Arbër Hajdari ka ngritur tonet pas pranimit të sjelljes jo të mirë të Luizit për banorët e rinj, për të cilin ka thënë se mirë bën për çdokënd që e pranon sjelljen e tij.

Ai i sugjeroi banorëve të mos bien pre e presioneve, pasi kjo është thjeshtë një lojë.

Arber Hajdari: Unë nuk kam ardhur për tu marrë me kalamaj çerdheje këtu, duhet të kuptoni që keni hyrë në një spektakël ku kërkohet durim, keni të bëni me një publik që është aq i vëmendshëm ku nuk manipuloni dhe fshihni dot të vërtetat, kjo është loja e BBV, mos i merrni kërcënimet brenda një programi aq seriozisht sa i merrni. Është çështja juaj se kush i ha kërcënimet e kush jo.

Zhaklina: Ju jeni në një bashkësi dhe një komunitet dhe në jetën e përditshme kur sheh një burrë që dhunon një grua a ndërhyn? Në jetën e përditshme nëse një burrë dhunon një burrë thua nuk jam këtu për riedukim? Vlerat e tua dhe morali yt janë me ty gjatë gjithë kohës, pse vlerat tua nuk janë kur dhunohet Xhonatani?

Amos: Unë kam një muaj mbyllur në këtë shtëpi me njerëz që e dimë se çfarë janë të aftë të bëjnë, unë nuk kam nerva të merrem me Luizin atë çfarë kam pas për ta merr e kam marrë, skam konkurrentë,

Zhaklina: Ti nuk e di se çfarë mendon publiku jashtë , jep më të mirën tënde aty për sa kohë je. Ju harxhoni energjitë tuaja duke u munduar ët ulni dikë tjetër, fokusoni energjitë tuaj për veten tuaj për të treguar anët pozitive tuajat.

Xhonatan: Kur Arbri shkon në një grup të rinjsh dhe shef një që nuk ka respekt, mundohet ti fitojë respektin.

Arbër Hajdari: Nuk çohem nga vendi.

Më të lexuarat