BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

“Nuk kam asnjë dëshirë të jetoj në Shqipëri”/ Aktorja e njohur tregon pse nuk zbulon fytyrën e djalit dhe të bashkëshortit misterioz, flet edhe për planet për një fëmijë të dytë

“Nuk kam asnjë dëshirë të jetoj në

Aktorja e dashur për publikun, Olta Gixhari, është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Përveç postimeve provokuese apo fotot me djalin, ajo herë pas here bën edhe bashkëbisedime me fansat e shumtë.

“Nuk kam asnjë dëshirë të jetoj në

Këta të fundit janë kuriozë që të dinë sa më shumë rreth partnerit të aktores dhe duan a njohin, pasi ajo asnjëherë nuk e ka treguar portretin e tij. Madje një nga pyetjet që i kanë bërë ndjekësit ka qenë pikërisht se pse nuk tregon portretin e tij dhe të djalit.

“Nuk kam asnjë dëshirë të jetoj në

Olta me shaka shkruan se nuk e lë burri, edhe pse më herët ka treguar se ai nuk është person publik dhe nuk ka dëshirë që të jetë i tillë.

E duke qenë se ka disa kohë që jeton në Spanjë, fansat e saj duan të dinë se ku është më mirë jetesa. Madje e pyesin edhe nëse ajo në një të ardhme mund të rikthehet në Shqipëri.

“Nuk kam asnjë dëshirë të jetoj në

Për të ditur përgjigjet e Oltës, lexoni “intervistën” e saj të bërë nga ndjekësit në “Instagram”:

“Nuk kam asnjë dëshirë të jetoj në

Me partnerin tim dhe djalin tonë

Si është jeta në Spanjë, domethënë e shtrenjtë apo e lirë?

“Nuk kam asnjë dëshirë të jetoj në

Më duket më lirë se në Shqipëri

Pse nuk e shfaq portretin e çunit si të gjithë vipat apo ta marrin sysh, ta kesh me jetë.

“Nuk kam asnjë dëshirë të jetoj në

Nuk më lë burri ta shfaq as atë dhe as çunin. Na marrin m’sysh më thotë

Po mendoni për një fëmijë të dytë?

“Nuk kam asnjë dëshirë të jetoj në

E lashë Shqipërinë se u dashurova, por tani mendoj se është më mirë të jetoj në Spanjë dhe të rris djalin këtu.

Do jetosh në Spanjë apo do e ndërtosh jetën në Shqipëri në të ardhmen?

“Nuk kam asnjë dëshirë të jetoj në

Tani për tani nuk kam asnjë dëshirë të jetoj në Shqipëri

“Nuk kam asnjë dëshirë të jetoj në