BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Gossip

“Nuk kam gjumë fare”/ Diola dhe Xhoni bisedojnë të përqafuar: Të të qëroj... (VIDEO)

“Nuk kam gjumë fare”/ Diola dhe Xhoni bisedojnë të

Diola dhe Xhonatani kanë performuar së bashku në “Talent Show” të organizuar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP2”.

Para performancës së fundit, dy banorët kanë bërë prova që kërcimi i tyre të dalë sa më i bukur dhe i realizuar. Gjatë kësaj kohe, duket se ata janë afruar më shumë me njëri-tjetrin dhe kalojnë mjaftueshëm kohë së bashku.

Mbrëmjen e djeshme, Diola i ka dhuruar një përqafim Xhonit dhe është kujdesur që t’i japë fruta.

Teksa i thotë se nuk ka aspak gjumë, ajo e përqafon Xhonatanin dhe më pas e pyet nëse do rrijë zgjuar apo do flejë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Diola: Nuk kam kokrrën e gjumit, po jepja intervistë për Top Channel

Xhoni: Të pashë që ishe shtrirë që parë

Diola: Që parë po flija. Thjesht kam qenë si e çrregullt dhe doja të pushoja, dhe kur më thotë trupi ‘Diola duhet të pushosh’, unë realisht duhet të pushoj. Të të qëroj një frut?

Diola: Jo nuk do fle, nuk kam gjumë fare

Xhoni: Ja të vesh edhe unë një palë atlete, se tani nuk më zuri gjumi

Kujtojmë se më herët gjatë ditës së djeshme, teksa Olta dhe Armaldo po komentonin kërcimin e Diolës dhe Xhonatanit, Maestro hodhi dyshimet se mes tyre mund të lindë diçka.