BREAKING NEWS

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep mesazhin e fortë

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep
x

Gossip

“Nuk kam kohë të depilohem”, këngëtarja e njohur i habit të gjithë me deklaratën, bën veprimin e papritur në mes të skenës

“Nuk kam kohë të depilohem”, këngëtarja e njohur

Katy Perry ka bërë një deklaratë të papritur këtë javë në “American Idol”. Ajo tha se tani që është bërë nënë nuk ka kohë as për t’u depiluar.

Deklarata e saj erdhi pas performacës së Cassandra Colemans. Ajo po e komentonte dhe u shpreh se “i ngriti qimet përpjetë” teksa këndonte.

“Zëri yt është ëngjëllor. Si një nënë e re, unë nuk kam shumë kohë, prandaj kam hequr dorë nga depilimi. Kur ti këndove, qimet në këmbët e mia u ngritën përpjetë. Më rrënqethe! Ishte e mrekullueshme”, u shpreh Katy.

Për të provuar deklaratën e saj, këngëtarja ngriti këmbët në tavolinën e jurisë. Kolegu i jurisë, Luke Bryan e konfirmoi. “Ajo ka qime në këmbë”, u shpreh ai.