BREAKING NEWS

“Janë dy ‘sëmundje’”, Sali Berisha gjen ‘diagnozën’ e krizës brenda PD-së dhe bën deklaratën e fortë

“Janë dy ‘sëmundje’”, Sali Berisha gjen
x
BREAKING NEWS

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc Çapja, Klodiana Lala zbulon çfarë i pret 14 të rrezikshmit e shpallur në kërkim: Pas një muaji do të...

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc
x
BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi Kodheli jep lajmin fantastik, merr postin e rëndësishëm në Asamblenë e NATO-s

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi
x
BREAKING NEWS

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët “përpijnë” tregun e fruta-perimeve në Tiranë, shikoni pamjet çfarë po ndodh mes dy pallateve. Reagon Policia

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët
x
BREAKING NEWS

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive tronditëse të Dumanit dhe Hoxhajt, SPAK shpall në kërkim ndërkombëtar 14 ‘bosët’ e njohur, shkresat i përcillen Interpolit

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive
x
BREAKING NEWS

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e fortë: Maskara...

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e
x
BREAKING NEWS

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/ Rithemelimi zbardh agjendën, ja si do të mësohen emrat fitues. Berisha e Paloka do të…

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj demokracisë, ish-kryeministri është simboli i korrupsionit, pas SHBA edhe BE pritet ta shpallë “non grata”

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj
x

Gossip

“Nuk kam ndenjur kot”, Eneda Tarifa jep lajmin e madh

“Nuk kam ndenjur kot”, Eneda Tarifa jep lajmin e madh

Këngëtarja Eneda Tarifa prej disa kohësh ka qenë në pauzë sa i përket këngëve të reja. Mirëpo fansat e saj duan të dinë nëse ajo po punon për ndonjë projekt të ri.

“Ndodh që ndonjëherë ne artistët kemi vrull, ndonjëherë kërkojmë pauzë, është me periudha kjo puna e prodhimeve. Unë së fundmi kam punuar 3 këngë, i kam mbaruar dhe jam duke gjetur datat për të regjistruar videoklipet përkatëse. Këtë verë do të ketë të paktën 2, tjetrën do ta lëmë për në vjeshtë. Nuk kam ndejtur kot por nuk kam qenë aktivja që duhet të jem gjatë vitit. Dueti me Renis Gjokën është një këngë e lehtë, tekstin e kam bërë unë, është Reggaeton dhe ka një temë të këndshme që nuk dua t’a zbulojë. Ka të bëjë më një çift që njihen.(qesh)”, bën të ditur Eneda Tarifa.

Më të lexuarat