BREAKING NEWS

Avokati shqiptar arrestohet për trafik ndërkombëtar droge, Rumania kërkesë urgjente Prokurorisë së Tiranës (EMRI)

Avokati shqiptar arrestohet për trafik ndërkombëtar droge,
x

Gossip

“Nuk kam ngrënë për një javë”, Bleona Qereti i habit të gjithë me deklaratën e saj

“Nuk kam ngrënë për një javë”, Bleona

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka tërhequr përherë vëmendjen me deklaratat e saj të guximshme që janë komentuar shumë në media. Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Bleona së fundmi ka publikuar një foto në Instagram ku ka habitur fansat teksa ka rrëfyer se për të mbajtur trupin në formë të mirë fizike i është dashur të rrijë një javë pa ngrënë.

“Nuk kam ngrënë për një javë, por jam e fortë la la la”, ka shkruar Bleona pranë videos ku shihet duke u ushtruar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I didn’t eat for 1 week but I am #strong la la la -- #shawellness #lalala

A post shared by Bleona (@bleona) on