BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë jep njoftimin e rëndësishëm: Çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

COVID në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë jep
x
BREAKING NEWS

“Lufta e Tretë Botërore ka nisur tashmë”, figura e njohur ruse lëshon alarmin: Katastroftë bërthamore...

“Lufta e Tretë Botërore ka nisur tashmë”, figura e
x
BREAKING NEWS

'Fluturon' përsëri nafta dhe gazi/ Bordi i Transparencës ndryshon sërisht çmimet, ja sa do të shiten karburantet

'Fluturon' përsëri nafta dhe gazi/ Bordi i
x
BREAKING NEWS

Kreu i SPAK paralajmëron arrestime të bujshme në radhët e të korruptuarve, zbulon se prokurorët specialë dhe agjentët e BKH po bashkëpunojnë me 20 skuadra të përbashkëta hetimore nga vendet e BE

Kreu i SPAK paralajmëron arrestime të bujshme në radhët e
x
BREAKING NEWS

Nga pezullimi i “Air Albania”, tek tërheqja e mjekëve në spitalin e Fierit dhe mbajtja peng e Xhamisë së Namazgjasë, si ndryshoi qëndrim Edi Rama për gylenistët pasi Erdogan filloi të tërhiqte investimet në Shqipëri

Nga pezullimi i “Air Albania”, tek tërheqja e mjekëve
x
BREAKING NEWS

Ja 5 qokat e Edi Ramës për Erdoganin, nga masakrimi i shkollave të Gylenit, te blerja e dronëve 40 milionë euro nga dhëndri i Sulltanit turk

Ja 5 qokat e Edi Ramës për Erdoganin, nga masakrimi i shkollave
x
BREAKING NEWS

Ndryshon qëndrimi amerikan për njeriun e Malit me Gropa, Yuri Kim vizitë blic te spiuni Ilir Metaj, ish-Presdeinti distancohet nga “non grata” Sali Berisha

Ndryshon qëndrimi amerikan për njeriun e Malit me Gropa, Yuri Kim
x
BREAKING NEWS

Nis “gjuetia” për paratë e pista në Shqipëri, ndërkombëtarët ngrenë siparin e arrestimeve në nivel politik, asistenca e BE që do të sjellë “tërmet” në politikën shqiptare

Nis “gjuetia” për paratë e pista në Shqipëri,
x

Gossip

Nuk kanë fund problemet për Marina Vjollcën, pasi kaloi COVID-19 moderatorja e njohur përballet me incidentin e papritur

Nuk kanë fund problemet për Marina Vjollcën, pasi kaloi COVID-19

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjekësit pas një incidenti që i ka ndodhur.

Moderatorja ka kaluar një situatë të sikletshme me ushqimin, pasi i ka ngecur një halë në fyt teksa ka qenë duke konsumuar peshk.

Me anë të një Instastory, ajo i ka kërkuar ndihmë ndjekësve duke i pyetur se çfarë do bënin ata në një situatë të tillë.

“Çfarë të bësh kur të ngec hala e peshkut në fyt,”– ka shkruar Marina.

Nuk kanë fund problemet për Marina Vjollcën, pasi kaloi COVID-19

Ndjekësit nuk kanë ngurruar aspak për t`i ardhur në ndihmë, duke i treguar një metodë shpëtimi: të hajë bukë të thatë.

Marina ka treguar se dhe pasi ka zbatuar këshillën e tyre, nuk ka patur rezultat. “Mbarova një bukë të tërë e nuk funksionoi,”– thotë Marina.

Nuk kanë fund problemet për Marina Vjollcën, pasi kaloi COVID-19

Kujtojmë se Marina na ka treguar vështirësitë që ka hasur këto kohët e fundit, sidomos me Covid-in.

Ajo tha se e mposhti Covid-in edhe pse me shumë vështirësi.

“Më në fund negative”, shkroi ajo krahas dy tamponeve negativë.

Nuk kanë fund problemet për Marina Vjollcën, pasi kaloi COVID-19

“E kalove me vështirësi Covid-19, çfarë simptoma pate?”, e ka pyetur njëra nga ndjekëset në Q&A e hapur nga Marina.

“Pyetjet më të shumta janë për Covid. Në fillim pata dhimbje fyti, dhimbje koke dhe shumë dhimbje trupi. Për rreth 5-6 ditë pata temperature 38,5-39” i është përgjigjur ajo.

Nuk kanë fund problemet për Marina Vjollcën, pasi kaloi COVID-19

Më të lexuarat