BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

"Nuk kanë qenë emocional lotët", Elvisi bën deklaratën që habiti të gjithë konkurrentët në Top Channel pas vallëzimit romantik me Tean

"Nuk kanë qenë emocional lotët", Elvisi bën

Tea dhe Elvisi janë ndër çiftet më të përfolura të kohëve të fundit në "Për'puthen". Takimet e tyre të njëpasnjëshme dhe emocionet që i dhuruan publikut ishin të shumta, por gjërat në takimin e fundit nuk shkuan ashtu siç priteshin.

Ditën e sotme u transmetua takimi i tretë i tyre, i cili erdhi pas insistimit të të dyve për të vazhduar njohjen pa u ftohur gjërat. Gjatë bisedës, Elvisi tha se në surprizën e takimit të dytë që organizoi për Tean me fishekzjarre dhe vallëzim romantik ai u emocionua, por lotët nuk ishin si rezultat i situatës romantike ku ndodheshin. Elvisi u shpreh se lotët nuk qenë emocional, por për shkak të fishekzjarrëve dhe tymit të krijuar në studio.

“Nuk kanë qenë emocional lotët, por nga fishekzjarrët, por nuk e mohoj që nuk kam qenë i emocionuar”, tha Elvisi.

Një deklaratë e tillë ngjalli shumë reagime në studio, dhe duket se kjo e shtyu Tean që të ndryshonte partner për takimin e javës tjetër, pasi zgjdodhi një ndër djemtë e sapo ardhur, Erlindin.