BREAKING NEWS

Foto/ RENEA aksion në Elbasan, në kërkim të Fejzullah e Florenc Çapjas

Foto/ RENEA aksion në Elbasan, në kërkim të Fejzullah e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm: Dobësimi integral i Serbisë do të sjellë shpërbërjen e saj, kjo është koha e madhe e Shqipërisë, prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm: Dobësimi integral i
x
BREAKING NEWS

Tentoi të kalonte kufirin me automjetin e vjedhur të ministrit, policia jep detajet

Tentoi të kalonte kufirin me automjetin e vjedhur të ministrit,
x
BREAKING NEWS

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja sa do të shiten

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Vdes 33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para

Vdes  33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej nga pika kufitare e Morinës

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej
x
BREAKING NEWS

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të zgjasë

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të
x

Gossip

“Nuk keni hotel?”/ Mori komentin që nuk e priste në foton e saj romantike me partnerin, moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ i lë të gjithë pa fjalë me përgjigjen e saj

“Nuk keni hotel?”/ Mori komentin që nuk e priste në foton

Moderatorja Fjoralba Ponari prej kohësh ka vendosur mos ta mbaj për vete jetën e saj private dhe ka prezantuar për të gjithë partnerin e saj.

Fjoralba dhe djali që i ka vjedhur zemrën, Françesko jetojnë prej vitesh një lidhje dashurie, por postimet me të janë të kufizuara.

Para pak ditësh ajo festoi ditëlindjen e saj dhe vendosi t’i kalojë disa ditë pushime me partnerin e saj me të cilin ka postuar dhe një foto ku të dy ndodhen në një stol duke shijuar pamjen e bukur të Francës. Françesko ka mbështetur kokën tek preheri i moderatores ku krahas fotos Fjoralba ka shkruar:

“ Paqe dhe dashuri në Francë”

Kaq ka mjaftuar që njëri nga ndjekësit të komentojë në këtë foto duke shkruar:

“Nuk ka hotele?”

Ky koment nuk kaloi pa u vënë re nga moderatorja e cila i përgjigjet me humor:

”Jemi çift që nuk shprezojmë

“Nuk keni hotel?”/ Mori komentin që nuk e priste në foton

Më të lexuarat