Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk keni për ta besuar sa ka kushtuar veshja e Marinës në Klanifornia puntatën e së shtunës (FOTO)

Postuar: 11/11/2019 - 19:03

Marina Vjollca është një ndër moderatoret që ka spikatur gjithmonë për pamjen e saj të jashtme.Stili i saj i kuruar deri në detaj merrë vëmendjen e të gjithë publikut çdo të shtunë në mbrëmje, teksa bukuroshja shfaqet në ‘Klanifornia’.

Mbrëmjen e fundit, Marina kishte zgjedhur të vishej me një 'jumpsuit' të zi me disa kombinime të bardha e rozë në pjesën e sipërme dhe rrip lëkure.

Mirëpo kaq ka mjaftuar dhe faqja 'whattheywearing', ka zbuluar se ky 'jumpsuit' nga Elisabetta Franchi kushton 541 Euro.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 05/12/2019 - 22:53

Këngëtari i njohur, Sergio ishte i ftuar në një emision gjatë intervistës rrëfeu prapaskenat e klipit të tij të fundit “Alone”.Në klip shfaqen vajza bukuroshe që sigurisht bien shumë në sy dhe Sergio trego

Postuar: 05/12/2019 - 20:23

Ori Nebijaj dhe Isli Islami kanë vite që shfaqen çdo mëngjes në shoqërinë e njëri-tjetrit për të

Postuar: 05/12/2019 - 18:43

Sipas mediave zvicerane, sulmuesi i Liverpullit dhe i Zvicrës, Xherdan Shaqiri i ka mbjellë flo

Postuar: 05/12/2019 - 17:50

Pas arrestimit të Hermes Nikajt, i njohur si 'Zogu i Tiranës', emisioni i tij, në bashkëp

Postuar: 05/12/2019 - 16:40

Ditën e sotme u njoftua papritur se në emisionin “Hell’s Kitchen” do të ketë nd

Postuar: 05/12/2019 - 14:46

Këngëtari i njohur, Justin Timberlake i ka kërkuar falje bashkëshortes së tij, aktores Jessica Bi

Postuar: 05/12/2019 - 14:13

Ajo është një prej vajzat më të hijshme në ekranin shqiptar, por duket se bukurinë e ka të lindur