BREAKING NEWS

Gjykata e Posaçme merr vendimin final, dënon me burg ish-gjyqtarin e njohur Luan Dacin

Gjykata e Posaçme merr vendimin final, dënon me burg ish-gjyqtarin e
x

Gossip

Nuk kishte asnjë sëmundje shoqëruese, koronavirusi i merr jetën Dj të famshëm

Nuk kishte asnjë sëmundje shoqëruese, koronavirusi i merr

Koronavirusi i ka marrë jetën në moshën 39-vjeçare Dj Decibel. Dj i njohur grek, Dimitris Bello ka ndërruar jetë në spitalin ‘Gennimata’, ku ishte i shtruar prej disa ditësh.

Mediat greke bëjnë me dije se 39-vjeçari, babai i dy vajzave nuk kishte asnjë sëmundje shoqëruese dhe se në fillim kur kishte rezultuar pozitiv me Covid kishte simptoma të lehta, por më pas gjendja e tij shëndetësore ishte përkeqësuar.

Nuk kishte asnjë sëmundje shoqëruese, koronavirusi i merr

Më të lexuarat