Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Nuk kishte gjë më të shijshme”/ Lindi vajzën dy javë më parë, aktorja ha placentën e saj

Postuar: 09/11/2018 - 19:41

Për shumëkënd mund të duket e neveritshme mirëpo për aktoren e famshme Hilary Duff nuk ka qenë edhe aq.

Duff ka ngrënë placentën e saj dhe këtë e ka rrëfyer pa komplekse në emisionin “Informed Pregnancy”.

Ylli 31-vjeçar është shprehur se ka konsumuar një “smoothie” të bërë me manaferra, lëng frutash dhe placentën të hequr pasi lindi vajzën Banks Violet më 25 tetor.

Madje Hilary e përshkroi shpikjen e saj, si “smoothie”-n më të shijshëm që ka provuar ndonjëherë.

Ajo ka treguar:

Nuk kisha provuar diçka aq të shijshme që kur isha 10 vjeçe, ishte plot me kalori dhe çdo gjë të shijshme."

“Daily Mail” shkruan se aktorja e famshme kishte marrë një pjesë nga placenta të vendosur në kuba akujsh për konsumim të mëvonshëm, ndërsa paralajmëroi partnerin dhe djalin që mos t’i preknin, pasi do t’i ruante në frigorifer.

Ndërkohë ku djali i saj Luca i kërkoi që ta shihte, ishte shprehur se kishte bërë shumë gabim me këtë kërkesë. 6-vjeçari është fëmija i parë i aktores, e cila e ka me ish-partnerin Mike Comrie.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/04/2019 - 10:58

Jeta private e këngëtares së njohur, Fjolla Morina, ka qenë gjithmonë e komentuar. Disa vite më parë në media qarkulloi lajmi se partneri i saj kishte ndërruar jetë.

Postuar: 22/04/2019 - 10:05

Aktori dhe regjisori i njohur, Andi Begolli, i ka dhënë fund beqarisë së tij duke u kurorëzuar me

Postuar: 22/04/2019 - 09:31

Jo vetëm të famshmet, por edhe meshkujt e njohur të ekranit kanë nisur tani që të postojnë foto n

Postuar: 22/04/2019 - 08:49

Vitin e kaluar çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila dhe Besi u bënë prindër për herë të pa

Postuar: 22/04/2019 - 08:12

E ftuar së fundmi në "Thumb", Fatma tregoi se Alfio është shumë romantik, i dërgon dhur

Postuar: 22/04/2019 - 07:23

Bes Kallaku tashmë nuk njihet vetëm si aktor, por edhe këngëtar pasi ka publikuar disa këngë që k

Postuar: 22/04/2019 - 07:16

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë me vajzë korrikun e vitit të kaluar, të cilën e quajtën