BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Gossip

Nuk kishte ndodhur kurrë më parë/ Eurovision bën njoftimin që trondit Ronela Hajatin, reagon menjëherë këngëtarja: Po, tani jem e frikësuar

Nuk kishte ndodhur kurrë më parë/ Eurovision bën njoftimin

Eurovisioni ka bërë të ditur zyrtarisht renditjen e shteteve për paraqitjet e tyre në dy netët e para.

Sipas njoftimit, Ronela Hajati që përfaqëson vendin tonë do të performojë e para në natën e parë finale. Kjo nuk ka ndodhur kurrë më parë per vendin tone, qe kenga fituese e shtetit tone te hapin Eurovizionin.

Ky njoftim ka frikësuar krijuesen e “Sekreti”. Ronela ka shkruar në Instastory: Ok. Tani jam e frikësuar.

Nuk kishte ndodhur kurrë më parë/ Eurovision bën njoftimin