BREAKING NEWS

KED i dorëzoi 3 emra, Gjykata e Lartë merr vendimin për zgjedhjen e anëtarit të ri të Gjykatës Kushtetues

KED i dorëzoi 3 emra, Gjykata e Lartë merr vendimin për zgjedhjen
x
BREAKING NEWS

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e Britanisë”, Sekretarja e Brendshme nuk ndalet: Ky është vetëm fillimi, ja masat që do të merren

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e
x
BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x

Gossip

Nuk kishte ndodhur më parë/ Dy moderatorët e Top Channel i befasojnë të gjithë me veprimin, shfaqen në mes të avionit duke...(Video që po thyen rrjetin)

Nuk kishte ndodhur më parë/ Dy moderatorët e Top Channel i

Dalina Buzi dhe moderatori i Top Channel Flori Gjini kanë ndarë momente gazmore nga avioni me të cilin po udhëtoni. Ato shfaqen të vetëm në mes të avionit duke kërcyen. Dy moderatorët kanë shkëmbyer më pas edhe disa batuta mes tyre.

“2 gjera per te sqaruar:

-Kercimi ne fillim tek sediljet u realizua pasi avioni e perfundoi procesin e ngjitjes dhe drita e rripit te sigurimit u fik. Gjithsesi, asistentet e fluturimit, kur na pane na ulen direkt ne sedilje dhe na terhoqen vemendjen.

- Celulari ishte ne airplane mode ndersa filmonte”, shkruan Dalina.

 

Ndiqni videon e mëposhtme:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dalina Buzi (@dalinabuzii)

Më të lexuarat