Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të rëndësishme, lëviz 20 drejtues, u kërkon të fokusohen në fushatë (Zbardhen EMRAT dhe pozicionet e tyre)

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të
x

Gossip

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, Alban Skenderaj na surprizon edhe këtë herë, publikon videoklipin e këngës së re për Shën Valentin (Kujt ia dedikon?)

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, Alban Skenderaj na surprizon edhe

Këngëtari Alban Skënderaj ka publikuar me videoklip këngën më të re, atë me titull “Çdo ditë një Shën Valentin“, pikërisht sot, më 14 shkurt. Këngëtari shumë i dashur për të gjithë ka vendosur që promovimin e këngës ta sjellë në ditën e të dashuruave.

Ai padyshim këngën e ka shkruar për dashurinë e tij me Miriamin, duke treguar se me të secila ditë është e mbushur me dashuri.

Skenderaj njihet për këngët romantike që publikon në këtë ditë simbolike të dashurisë. Nga video duket që çdo detaij është e menduar dhe e realizuar në perfeksion.

Më të lexuarat