BREAKING NEWS

Zbardhen zhvillimet e fundit/ Kush është lideri i njohur europian që ende s'ka mbërritur në samitin BE-Ballkani Perëndimor

Zbardhen zhvillimet e fundit/ Kush është lideri i njohur europian
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Samiti i BE-së në Tiranë, ja çfarë po ndodh nga ajri në zonën ku po qëndrojnë liderat europian, Vjosa Osmani ndërpret fjalimin

VIDEO/ Samiti i BE-së në Tiranë, ja çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Tirana blindohet për Samitin/ Ç'po ndodh? Rreth 1000 simpatizantë të PD nisen nga Vlora dhe 1600 nga Elbasani që kanë zbarkuar në Tiranë gati për protestë

Tirana blindohet për Samitin/ Ç'po ndodh? Rreth 1000
x
BREAKING NEWS

"Moment i rëndësishëm!"/ Presidenti i KiE-së mesazh të fuqishëm në Tiranë: Hera e parë që...

"Moment i rëndësishëm!"/ Presidenti i KiE-së
x
BREAKING NEWS

Berisha apo Alibeaj në krye të PD-së? Gjykata e Apelit jep NJOFTIMIN e rëndësishëm

Berisha apo Alibeaj në krye të PD-së? Gjykata e Apelit jep
x
BREAKING NEWS

KUJDES, del njoftimi i rëndësishëm! Rrugët e bllokuara në Tiranë, në këto akse rrugore nuk mund të kaloni sot as në këmbë. Ja ku nis 'vija e kuqe'

KUJDES, del njoftimi i rëndësishëm! Rrugët e bllokuara
x
BREAKING NEWS

Udhëtimi nga Tirana në Himarë/ Ndodh incidenti me kryeministrin grek, mediat zbardhin detajet

Udhëtimi nga Tirana në Himarë/ Ndodh incidenti me kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Nisin arrestimet/ Armë zjarri, fenelina e dylbi në makinë! Zbardhen akuzat ndaj personave që vihen në pranga

Nisin arrestimet/ Armë zjarri, fenelina e dylbi në makinë!
x

Gossip

"Nuk ma priste mendja kurrë"/ Gruaja e futi "në kurth", Andi Lila flet për herë të parë për zhgënjimin e madh nga partnerja: I thashë nuk je më shoqja ime (FOTO)

"Nuk ma priste mendja kurrë"/ Gruaja e futi "në

Andi Lila ishte i ftuar këtë të premte në emisionin “Abc-ja e mëngjesit”, ku foli për librin autobiografik që ka publikuar. Libri që sapo ka publikuar flet për karrierën e tij sportive, përmes të cilit tregon fillimet në këtë sport, sfidat, vështirësitë dhe fitoret përgjatë gjithë këtyre viteve.

Ai u ndal dhe te kamera e fshehtë që i bënë “Piranjat” disa javë më parë. Gazetarët e “Piranjave” me ndihmën e bashkëshortes dhe mikut të tij të ngushtë, e bënë futbollistin të besonte se mund të niste një karrierë në aktrim. Ndërkohë, në “Abc e mëngjesit”, ai tregoi se si reagoi pas këtij rrengu.

"Nuk ma priste mendja kurrë"/ Gruaja e futi "në

“Ishin dy njerëz që nuk ma priste mendja kurrë. U mërzita dhe dy ditë nuk shkova në stërvitje. Më thanë do të bëhesh aktor filmi dhe thashë hajde. Është bërë film për Maradonën dhe Andi Lila, ku ta gjej. Reagova pak ashpër. Iu thashë ju nuk jeni më shokët e mi, dhe gruas nuk je shoqja ime. Tani vetëm njihemi”, tha ai.

"Nuk ma priste mendja kurrë"/ Gruaja e futi "në

"Nuk ma priste mendja kurrë"/ Gruaja e futi "në

"Nuk ma priste mendja kurrë"/ Gruaja e futi "në