BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Gossip

“Nuk më mban kafeina zgjuar natën, por ti”, Rudina Dembacaj publikon foton e rrallë në krahët e Mark Frrokut

“Nuk më mban kafeina zgjuar natën, por ti”, Rudina

Moderatorja Rudina Dembacaj vijon të shijojë dashurinë me ish-deputetin Mark Frroku. Ajo ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqet e lumtur në krahët e partnerit të saj.

Në përshkrimin e fotos, Dembacaj shkruan: “Nuk më mban kafeina zgjuar natën, por ti”.

Siç duket nga postimet e shpeshta në Instagram, çifti po kalojnë momente të bukura pranë njëri-tjetrit.

“Nuk më mban kafeina zgjuar natën, por ti”, Rudina