BREAKING NEWS

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm për taksën ndaj Serbisë, ja çfarë u vendos dhe kur do hyjë në fuqi

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm
x

Gossip

“Nuk më mban kafeina zgjuar natën, por ti”, Rudina Dembacaj publikon foton e rrallë në krahët e Mark Frrokut