BREAKING NEWS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant Balla zbardh vendimet e rëndësishme që u diskutuan sot në mbledhjen me dyer të mbyllura të PS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant
x

Gossip

“Nuk më mërzite kurrë”, Albërie Hadërgjonaj shkruan fjalët më të bukura për njeriun e saj të shtrenjtë

“Nuk më mërzite kurrë”, Albërie Hadërgjonaj

Anxhelina Hadërgjonaj feston sot 27-vjetorin e lindjes, dhe urimet nga miqtë dhe të afërmit kanë qenë të shumta. Në mes të shumë urimeve nuk kishte si të mungonte dhe ai i Albëries, nënës së saj.

“Gëzuar ditëlindjen e vogla e mamit. Ti u rrite dhe tani ti je ajo që na përkëdhel të gjithëve sepse ty Zoti të solli në jetë për t’i dhënë kuptim jetës, dashurisë dhe respektit!!! Faleminderit që kurrë nuk më mërzite…

Ti je bekim. Urime ditëlindjen. Të dëshiroj edhe shumë vite të mbushura me shëndet, dashuri, gëzim dhe prosperitet. Të dua shuuumë!”, ka shkruar këngëtarja.

Më të lexuarat