Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Nuk më pëlqejnë meshkujt e bukur, duhet të vijnë erë djersë!", shokon me deklaratën moderatorja shqiptare

Postuar: 24/05/2019 - 23:08

Motra e këngëtares Flaka Krelani do të jetë e ftuar nesër mbrëma në emisionin e Ermal Mamaqit, “Xing me Ermalin”.

Qëndresa do të dalë për publikun shqiptar për herë të parë me motrën e saj, për të folur për punën e saj si moderatore sportive por edhe për jetën private.

Gjatë një sekuence të publikuar sot në promon e emisionit, Qëndresa flet edhe për mashkullin e saj ideal, dhe gustoja e saj duket tepër befasuese:

“Nuk më pëlqejnë meshkujt e bukur! Mashkulli duhet të vijë era djersë”, shprehet ajo duke shkaktuar të qeshura në publik.

Pyetjes për jetën private nuk i shpëton as Flaka, e cila besojmë se do të na thotë një emër të mashkullit që i ka rrëmbyer zemrën, pas shumë këmbënguljeve të moderatorit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 19:06

Dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit ka qenë e mbushur plot surpriza.

Ermal Mamaqi ishte ai i cili krijoi një atmosferë të paparë festive që i mbajti të ftuarit të gjithë në këmbë!

Postuar: 15/09/2019 - 15:03

Nora Istrefi dhe Robert Berisha kishin 13 vite bashkë dhe adhuroheshin si çift nga fansat e tyre,

Postuar: 15/09/2019 - 14:53

Këngëtari John Legend dhe bashkëshortja e tij Chrissy Teigen, janë një ndër çiftet më të komentua

Postuar: 15/09/2019 - 14:02

Brunia bukuroshe, Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar nga lidhja me Stresin, e cila përfund

Postuar: 15/09/2019 - 12:16

Spikerja e njohur e lajmeve në ‘Tv Klan’, Anjola Hamzaj është bërë së fundmi nënë e d

Postuar: 15/09/2019 - 10:20

E sotmja është një ditë e rëndësishme dhe e veçantë njëkohësisht për këngëtaren e mirënjohur Albë