BREAKING NEWS

Nuk e fituan dot betejën/ Katër pacientë humbin jetën në Infektiv orët e fundit, ministria jep detajet zyrtare

Nuk e fituan dot betejën/ Katër pacientë humbin jetën
x

Gossip

Nuk mori asnjë ilaç kundër koronavirusit / Shërohet aktori Florian Binaj

Nuk mori asnjë ilaç kundër koronavirusit / Shërohet aktori

Pak ditë më parë, bëri bujë lajmi se aktori i njohur Florjan Binaj ishte infektuar me Covid-19.

Mësohet se ditën e djshme ai ka bërë tamponin e radhës dhe ka rezultuar negativ.

Aktori i ‘Portokallisë’ prej më shumë se dy javësh kishte rezultuar pozitiv me COVID-19, po nuk kishte asnjë simptomë. Ai gjatë gjithë kësaj periudhe ka qëndruar në shtëpi dhe siç ka deklaruar dhe vetë nuk ka marrë asnjë ilaç kundër virusit.