BREAKING NEWS

Mbi 800 të infektuar në 24 orë, MSH informon qytetarët mbi situatën epidemiologjike në vend: 19 pacientë në gjendje të rëndë, ja sa persona kanë humbur jetën

Mbi 800 të infektuar në 24 orë, MSH informon qytetarët mbi
x
BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Gossip

“Nuk mund ta besoj!”/ Këngëtarja e njohur shqiptare e emocionuar njofton fejesën me trajnerin personal 15 vite më i vogël

“Nuk mund ta besoj!”/ Këngëtarja e njohur shqiptare e

Këngëtarja Britney Spears njoftoi në mediat sociale fejesën e saj zyrtare me trajnerin personal Sam Asghari, duke mbledhur mbi një milion e gjysmë shikime në vetëm pak orë.

Princesha 39-vjeçare e pop-it postoi një video të shkurtër në Instagram duke treguar një unazë diamanti në gishtin e saj dhe duke komentuar: “Nuk mund ta besoj!”

Nga ana tjetër edhe 27-vjeçari Sam Asghari, postoi një fotografi në profilin e tij në të cilën puth Spears dhe tregon unazën në gisht.

“Nuk mund ta besoj!”/ Këngëtarja e njohur shqiptare e

Të dy u takuan për herë të parë në vitin 2016, kur ata performuan së bashku në videoklipin e hitit të saj “Slumber Party”.

“Nuk mund ta besoj!”/ Këngëtarja e njohur shqiptare e

Ylli i popit ka dy fëmijë nga një martesë e mëparshme me reperin Kevin Federline dhe pati një martesë të shkurtër me mikun e fëmijërisë Jason Alexander, e cila u anulua pas vetëm 55 orësh.

“Nuk mund ta besoj!”/ Këngëtarja e njohur shqiptare e

“Nuk mund ta besoj!”/ Këngëtarja e njohur shqiptare e

Më të lexuarat