BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë, panikosen qytetarët/ Të shtëna me armë zjarri në Elbasan! Qëllohet në drejtim të 'Shqiponjave' dhe FNSH!

Ngjarje e rëndë, panikosen qytetarët/ Të shtëna me
x

Gossip

“Nuk mund ta besoj”/ Mahniti Belgjikën me zërin e saj dhe u shpall fituesja e “The Voice Kids”, detaji në dorën e vajzës së Robert Aliajt ngriti peshë zemrat e gjithë shqiptarëve (FOTO)

“Nuk mund ta besoj”/ Mahniti Belgjikën me zërin e saj dhe

Vajza e artistit shqiptar, Robert Aliaj, Gala, ka shkëlqyer mbrëmjen e kaluar në “The Voice Kids” në Belgjikë, duke u shpallur fituese e këtij kompeticioni.

Këngët që i dhanë fitoren mbrëmjen e së premtes ishin ‘Goodbye Yelloë Brick Road’ nga Elton John dhe ‘Make You Feel My Love’ nga Adele.

Ndërkohë përveç talentit në këndim, Gala është edhe shumë patriotike. Këtë e ka shprehur më së miri, ku në këtë natë të madhe për të në dorë mbante një unazë me shqiponjë.

“Nuk mund ta besoj”/ Mahniti Belgjikën me zërin e saj dhe

Shqiptarja e talentuar, Gala Aliaj, ka reaguar për herë të parë e emocionuar përmes një postimi në rrjetet sociale.

Gala shkruan plot emocion: “WTF, nuk është e vërtetë, nuk mund ta besoj. Faleminderit shumë djema!”.

“Nuk mund ta besoj”/ Mahniti Belgjikën me zërin e saj dhe

Më të lexuarat