Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk mund ta besoni se si e ha 'sallatën' Linda Morina!

Postuar: 21/03/2019 - 18:25

Linda Morina edhe sot ka befasuar të gjithë me paraqitjen e saj.
 
Me ardhjen e pranverës stinës ku të gjithë bujqit mbjellin arët e tyre, duket se edhe Linda Morina e ka mbjellur baçen e saj.
 
Në një fotografi të fundit që ajo e ka hedh në Facebook, shihet duke ngrënë një trangull ngasiç e quan ajo “koha për bashqe”.
 
Duket se kopështi i saj paska qenë më i hershëm se kopështet tjera me rritjen e trangujve kaq shpejt.
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/06/2019 - 16:47

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, është e martuar me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermalin me të cilin ka edhe një vajzë që quhet Hera.

Postuar: 24/06/2019 - 14:51

Aktori i njohur Bes Kallaku e ka nisur karrierën e tij në një moshë shumë të vogël dhe udhëtonte

Postuar: 24/06/2019 - 10:41

Blogerja e njohur Lori Hoxha është padyshim një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale

Postuar: 24/06/2019 - 08:19

Rikthehen sërish teoritë konspirative se Michael Jackson është ende gjallë dhe madje ka shkuar në

Postuar: 24/06/2019 - 08:06

Sot është një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe këngët e saj janë kthyer në hite, por