BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

Nuk mund të kërkoja më shumë se...”, Jona Spahiu i bëri urimin special motrës së saj për ditëlindje

Nuk mund të kërkoja më shumë se...”, Jona Spahiu i

Moderatorja Jona Spahiu i ka bërë të motrës urimin më të ëmbël të ditëlindjes, me momente të bukura nga përditshmëria e tyre.

Në shumicën e postimeve, Sherina shfaqet me të voglin e Jonës, Raidenin, me të cilin duket tepër e lidhur.

“Gëzuar ditëlindjen tezja më e bukur në botë! Nuk mund të kërkoja më shumë se një motër që s’blen kurrë asgjë pa më marrë mendim!

Një kaki nevrike që sa herë zihemi, thotë: “Unë vij vetëm për çunin, se të ishte për ty s’do të vija fare në shtëpi.

Kaki me flokët e artë që ia kam zili!

Kaki që na blen atlete dhe libra. Për atletet s’kam dyshim që do i ketë qejf kur të rritet, por uroj të ketë qejf dhe këto të dytat.”- janë fjalët e Jonës në urimin për motrën e saj.

Nuk mund të kërkoja më shumë se...”, Jona Spahiu i

Më të lexuarat