BREAKING NEWS

Lajme të mira pas krizës nga COVID-19/ Ministrja e Financave zbulon kur do të hapen të gjitha bizneset

Lajme të mira pas krizës nga COVID-19/ Ministrja e Financave zbulon
x

Gossip

Nuk ndalet Alketa Vejsiu, pas suksesit në Sanremo, shfaqet në ambientet e ‘Mediaset’ dhe jep lajmin e madh (VIDEO)

Nuk ndalet Alketa Vejsiu, pas suksesit në Sanremo, shfaqet në

Moderatorja Alketa Vejsiu ka postuar një video, e gjendur brënda Mediaset, në një nga spektaklet më të ndjekura italian “Striscia La Notizia”

“Vizitë turistike në kroçerën Mediaset! Muzeu “Striscia La Notizia”. Canale 5. Në Shqipëri kemi tre emisione të ngjashme të Striscia! Doja të shikoja origjinalin! Faleminderit skuadrës Striscia për guidën. Studiot origjinale te programit investigativ qe e kemi ne 3 versione te ndryshme ne Shqiperi!”- shkruan moderatorja në profilin e saj në rrjete sociale.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on