Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

Nuk ndalet së surprizuari Arbana Osmani, pozon me bikini nga plazhi dhe na lë pa fjalë

Nuk ndalet së surprizuari Arbana Osmani, pozon me bikini nga plazhi dhe na

Moderatorja Arbana Osmani është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël dhe së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj.

Edhe pse në pak kohë do të bëhet nënë,  ajo po vazhdon pushimet e saj në bregdetin e Vlorës.

Së fundmi moderatorja ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet me bikini të zi në plazh dhe duket mjaft në formë.

‘E dua këtë vend’ shkruan moderatorja në postimin e saj.

Nuk ndalet së surprizuari Arbana Osmani, pozon me bikini nga plazhi dhe na

Më të lexuarat