BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

Nuk ndalet Shqipe Hysenaj, demaskon konkurentet e ‘Përputhen’: Tea ka fjalor të pisët, Ana është e ...

Nuk ndalet Shqipe Hysenaj, demaskon konkurentet e ‘Përputhen’:

Shqipe Hysenaj, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ . Ajo ka komentuar konkurentët e emisionit 'Përputhen'.

Ester Bylyku: Sipas teje, cilët janë personazhet më ‘fake’ (fallco) të shoë bizit shqiptar?

Shqipe Hysenaj: Personazhet publike që une njoh mirë janë ata të Përputhen.

Ester Bylyku: Konkretisht, cilët janë të shtirur dhe pse?

Shqipe Hysenaj: Tea dhe Ana 1. Në prapaskenë nuk janë aspak siç dalin në ekran. Tea ka një fjalor shumë te pisët, ndërsa Ana është komplet  e pafytyrë. Ndryshe ma tha mua historinë e familjes së saj në fillim, ndryshe e tha në publik.

 

Më të lexuarat