BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të bllokuar formimin e qeverisë nga PS, pakti PD-LSI nuk e kënaq, presidenti nuk ja ka besën Bashës

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të
x

Gossip

Nuk njihet më! “Në cfarë menyre je dobësuar?”/ Këngëtarja e njohur shqiptare zbulon sekretin pas kilogramëve të shumta që ka humbur

Nuk njihet më! “Në cfarë menyre je dobësuar?”/

Me shpërnguljen e saj në Austri, Greta Koçi ka ndryshuar edhe stilin e jetesës. Fansat e kanë vënë re se këngëtarja ka arritur një formë të mirë fizike dhe në një komunikim në InstaStory ajo ka zbuluar se çfarë qëndron pas elegancës së saj trupore.

Ajo ka zbuluar se është bërë vegane, që do të thotë se ka eliminuar mishin, vezët, bulmetin dhe derivatet e tyre.

“Duke mos ngrënë ose më saktë duke ngrënë pak dhe gjërat e duhura. Në fakt jam bërë vegane prej një jave dhe nuk ka gjë më të mirë për shëndetin, por sigurisht dhe për linjat e trupit”, është përgjigjur Greta në Instastory.

Nuk njihet më! “Në cfarë menyre je dobësuar?”/

Nuk njihet më! “Në cfarë menyre je dobësuar?”/

Më të lexuarat